Reportaż z dnia komunii świętej


Wyjątkowe okoliczności wymagają równie wyjątkowej oprawy. Pierwsza komunia święta to niezapomniany dzień w życiu dziecka, dlatego warto uwiecznić takie wydarzenie na zdjęciach. Dla komunijnych dzieci niezwykle istotny jest też czas spędzony z bliskimi, dlatego chętnie przyjadę także na miejsce uroczystości, aby wykonać wspólne fotografie z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie szczegóły fotografii komunijnej ustalamy z wyprzedzeniem z rodzicami. 

Niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu dziecka jest I Komunia Święta. To druga po Chrzcie Świętym ważna uroczystość rodzinna. Piękną pamiątką z tego ważnego dnia będzie plenerowa sesja komunijna. Możemy ją wykonać w dniu komunii lub umówić się w innym dogodnym terminie, na przykład w trakcie lub po białym tygodniu.Z mojego dużego doświadczenia wiem, że dzień komunii dziecka jest pełen wrażeń, pośpiechu, ciągłych przygotowań. W tym dniu, jeśli zdecydujemy się na fotografa, warto poświęcić czas tylko na pamiątkowe zdjęcia z rodziną i gośćmi. Przede wszystkim należy pamiętać, że każde dziecko jest inne i każda sesja wymaga indywidualnego podejścia. Niektóre dzieci są wprost stworzone do przebywania przed obiektywem, inne potrzebują trochę więcej czasu na oswojenie się z aparatem.

Zapraszam do udziału w moich magicznych plenerach komunijnych na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolicJaki pakiet wybierzesz dla swojego dziecka?Plenerowe sesje komunijne


Szukacie fotografa na Pierwszą Komunię Świętą? Zależy Wam aby zdjęcia komunijne były oryginalne i niepowtarzalne?

Jeśli marzy Wam się sesja inna niż wszystkie to bardzo dobrze trafiliście. Sesje komunijne organizuję zawsze w ciekawych miejscach.. Kilka moich fotografii komunijnych znajdziecie w zakładce Galeria Komunia Święta. Najlepiej jeśli spotkamy się tuż po białym tygodniu, mamy wtedy więcej czasu i mniej stresu że pobrudzimy ubranie :). 

Sesja komunijna może być również połączona z reportażem z rodziną w dniu komunii. To wspaniała pamiątka dla Was i Waszego dziecka. Decydując się na taką sesję uchwycicie i utrwalicie momenty, przeżycia, emocje z życia Waszego dziecka, które ulatują bezpowrotnie.

Sesja komunijna może być również wspaniałym i oryginalnym prezentem. Obdarowujący ma możliwość zakupienia ręcznie robionego zaproszenia na sesję zdjęciową. Obdarowana osoba będzie mogła wybrać rodzaj sesji oraz umówić pasujący termin sesji. Zaproszenie na sesję to zawsze udany prezent i pamiątka na całe życie. Sesja może być uwieńczona indywidualnie zaprojektowanym opakowanie na zdjęcia. 


Jaki pakiet wybierasz?
Dlaczego Ja?

Dlaczego powinniście wybrać fotografa na chrzest swojego dziecka akurat mnie? 
Moje doświadczenie w fotografii  pozwala nam podczas dosłownie każdego zlecenia wywiązywać się w 100% z obietnic złożonych moim klientom.


DOŚWIADCZENIE

Do dziś mamy za sobą ponad 10 lat doświadczenia w fotografii reportażowej. Pracuje dyskretnie i uwieczniamy wszystko, co ważne. Znam się na tym!

PIĘKNE PRODUKTY

Używam najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Tworzymy piękne pamiątki, które zachowasz na zawsze!

NASTAWIENIE

Dzieci mnie lubią ( sam posiadam dwójkę ) a z rodzicami mam zawsze świetny kontakt. Tworzę wokół siebie luźną i przyjazną atmosferę. Na pewno się polubimy!

POZWOLENIE

Posiadam stosowne pozwolenia na wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych!