Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą na zdjęcia z chrztu świętego. Chrzest święty to jedno z najważniejszych wydarzeń w dniu twojego dziecka.  Profesjonalny reportaż z dnia chrztu świętego to wspaniała pamiątka dla rodziców oraz całej rodziny. Wynajmując profesjonalnego fotografa otrzymujesz wspaniałą pamiątkę w postaci unikalnych zdjęć. Fotograf w zależności od pakietu towarzyszy ci przez kilka godzin dokumentując najważniejsze momenty z dnia chrztu. Moja fotografia to brak sztuczności, utrwalam szczęście panujące w dniu chrztu. Zachęcam do zapoznania się z poniższymi pakietami.  Dlaczego Ja?

Dlaczego powinniście wybrać fotografa na chrzest swojego dziecka akurat mnie? 
Moje doświadczenie w fotografii  pozwala nam podczas dosłownie każdego zlecenia wywiązywać się w 100% z obietnic złożonych moim klientom.DOŚWIADCZENIE

Do dziś mamy za sobą ponad 10 lat doświadczenia w fotografii reportażowej w tym chrztów. Pracuje dyskretnie i uwieczniamy wszystko, co ważne. Znam się na tym!

PIĘKNE PRODUKTY

Używam najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Tworzymy piękne pamiątki, które zachowasz na zawsze!

NASTAWIENIE

Dzieci mnie lubią ( sam posiadam dwójkę ) a z rodzicami mam zawsze świetny kontakt. Tworzę wokół siebie luźną i przyjazną atmosferę. Na pewno się polubimy!POZWOLENIE

Posiadam stosowne pozwolenia na wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych! 

Dla moich klientów przygotowuje piękne ozdobne opakowania na odbitki. W zależności od pakietu znajdują się w nich zdjęcia w formacie 15×23 cm oraz płyta albo pendrive. Opakowania wykonane z wysokiej klasy materiałów świetnie pasują jako pamiątka dziecka z chrztu.